CoopCool Türkiye’nin Sosyal Liseli Platformu

Öncelikle biz kimiz?

Düzce Mevlana Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, bilişim teknolojileri alanı öğrencileriyiz. Ekibimiz danışmanlarımızla beraber 31 kişiden oluşmakta. Her geçen gün öğreniyoruz ,öğrendikçe gelişiyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çabalıyoruz.


Peki nedir bu coopcool?


Sizlere kendimizi tanıttık. Şimdi biraz sitemizden bahsedelim… Sadece liseli öğrencilerin üye olabildiği kullanıcılarımızın içeride özgürce paylaşım yapabildiği meydan adını verdiğimiz yerde aktif üyelerle doyasıya sohbet edebildiği,cool radyoda müzik dinleyebildiği,makale bölümüz de merak ettikleri bilgiler hakkında makaleleri okuyabildiği, caps oluştur bölümümüzde ortaya eğlenceli fotoğraflar çıkarabildikleri ve sitemizde puan kazanarak onları paraya çevirebildiği sosyal medya platformu. Birçok içeriğimizin üstüne de çalışmalarımız devam etmekte…

Amaçlarımız Nelerdir?


Öncelikle ilk amacımız kullanıcılarımıza gelir sağlayabilmektir. Biz kazanmaktan ziyade kazandırmak istiyoruz. Diğer bir amacımızda ise güzel Türkiye’mizin lise öğrencilerini yabancı ağlardan koparıp tek bir çatı altında toplayabilmek ve kullanıcılarımıza en iyi şekilde hizmet verebilmektir. Bunun için kullanıcılarımızın istekleri dahilinde sitemizi dizayn ediyoruz.

Biz bu uygulamayı yazmaya başladığımız da neredeyse hiçbir şey bilmiyorduk. Araştırdık,azmettik ve başardık. Yeri geldi uykumuzdan ödün verdik. Uygulamamız kullanıma girdiği andan itibaren yüzümüzde bir gülümseme,içimizde bir umut var. Her sanırım olmayacak dediğimizde, umutlarımız tükenir gibi olduğunda zihinlerimizde şu söz beliriyor; “inanmak başarmanın yarısıdır.” Bizde sizlerin desteğinizle büyüyeceğimize,Türkiye’de en çok kullanılan sosyal medya platformlarının arasına gireceğimize inanıyoruz. Çok vakit gerekecek belki de şuanda da yaptığımız gibi canla başla çalışmamız gerekecek ama sonunda sizlere sesimizi duyurabileceksek,size uygulamamızı sevdirebileceksek her türlü cefaya,zorluğa varız! Yukarıda da dediğimiz gibi amacımız Türkiye’mizin lise öğrencilerini tek çatı altında toplayabilmek ve biz bunu gerçekleştirmek için elimizden geleni ardımıza koymayacağız…
Bu makaleyi okuyan arkadaşım… seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bu uygulama bizim uygulamamız değil,tüm Türkiye öğrencilerin uygulaması… Bakmayın yukarıda 31 kişiden oluşuyoruz dediğimize uygulamamıza üye olan herkes ekibimizin bir parçası aslında… Uygulamamız play storeda. Arama çubuğuna coopcool yazmanız yeterli. Onun haricinde Web sitemiz içinde www.coopcool.com Çok yakında app storede de olacağız. Bizi arkadaşlarınıza söylemeyi de ihmal etmeyin.
Coopcool sosyal liseli ailesi…

CoopCool Türkiye’nin Sosyal Liseli Platformu” için 2 yorum

 • 11 Haziran 2019 tarihinde, saat 13:37
  Permalink

  Sitenize üye oldum çok başarılı olmuş… iyi yerlere gelmeniz dileğimle🙏

  Yanıtla
  • 12 Haziran 2019 tarihinde, saat 10:39
   Permalink

   Teşekkür ederiz. Aysema Hanım.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir